Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Північ-Будпостач» — створено та зареєстровано у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб- підприємців 2 листопада 2012 року, за адресою : 14037, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Інструментальна, будинок 6, офіс 4.

Керівником ТОВ «Північ-Будпостач» є – Грищенко Ігор Петрович, якого обрали на Загальних зборах Учасників Товариства та діє на підставі Статуту.

Основними видами діяльності за КВЕД-2010 є:

  • Оптова торгівля залізними виробами, водопровідним і опалювальним устаткуванням і приладдям до нього (46.74);
  • неспеціалізована оптова торгівля (46.90);
  • організація будівництва будівель (41.10);
  • діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами (46.18);
  • монтаж водопровідних мереж, систем опалення, вентиляції та кондиціювання (43.22).

ТОВ „Північ-Будпостач” має Дозвіл на початок виконання робіт підвищеної небезпеки № 065.13.74-46.74- Д (декларація початок робіт на висоту), № 013.14.74. (дозвіл на небезпечні роботи – зварювання), а також Ліцензія «Господарської діяльності з будівництва об′єктів IV і V категорії складності» Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції України від 09 березня 2016 року № 9-Л. Це свідчить про те, що висококваліфіковані співробітники мають можливість та досвід у виконанні небезпечних видів робіт.

Висококваліфікований інженерно-технічний персонал фірми з розумінням і повагою ставиться до бажань і можливостей потенційного Замовника, пропонуючи йому найоптимальніші технологічні рішення будівництва та монтажу.

Надійність і висока якість робіт підтверджується численними подяками як зі сторони Замовників, так і з боку державних органів влади.

Висока якість будівельних і монтажних робіт досягається за рахунок використання під час будівництва високоякісних будівельних матеріалів, що мають відповідні сертифікати якості, а також за рахунок виконання цих робіт висококваліфікованими робітниками-будівельниками. Інженерна підготовка будівництва здійснюється інженерно-технічним персоналом, що має відповідну освіту і значний досвід роботи в галузі будівництва та монтажу. Керівництвом підприємства постійно проводиться робота з підвищення кваліфікації як керівників, технічних спеціалістів так і робітників.